Wkładki do butów dziecięcych 19-35 biały

10,77 zł
Wyprzedane Wyprzedane Wyprzedane Wyprzedane Wyprzedane Wyprzedane Wyprzedane Wyprzedane Wyprzedane Wyprzedane Wyprzedane Wyprzedane Wyprzedane Wyprzedane Wyprzedane W magazynie (>3 szt.) W magazynie (>3 szt.) Wybierz wariant
Wariant
Możemy doręczyć do:
4.8.2026 4.8.2026 4.8.2026 4.8.2026 4.8.2026 4.8.2026 4.8.2026 4.8.2026 4.8.2026 4.8.2026 4.8.2026 4.8.2026 4.8.2026 4.8.2026 4.8.2026 26.6.2026 26.6.2026 Wybierz wariant
Oryginalne skórzane wkładki do butów dziecięcych.

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Wkładki do butów dziecięcych z wierzchnią warstwą z naturalnej skóry. Dolna warstwa wykonana jest z filcu, który amortyzuje wstrząsy i zapewnia izolację termiczną.

Wkładka składa się z dwóch warstw: skóry o grubości 1 mm i filcu o grubości ok. 1-1,5 mm. Całkowita grubość (wysokość) wkładki wynosi ok. 2-2,5 mm.

  Skład: skóra/materiał tekstylny - filc

Wybierasz wkładki do butów z naszej oferty?

Nie wahaj się skontaktować z nami, a pomożemy Ci wybrać odpowiedni rozmiar obuwia.

Wymiary wkładek skórzanych KK do butów dziecięcych

Parametry dodatkowe

Kategoria: Wkładki do butów
EAN: 7000000035
Marka: Kolev & Kolev
system rozmiarów: EU
kolor: biały

Opinie

Nie wypełniaj tego pola:

Kontrola bezpieczeństwa

Lista dyskusji

N Awatar autora Poptávám vložky do bot pro dceru 5.7.2025 20:54
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, kdy naskladníte velikost 23, prosím? Potřebuji několik párů do bot. Děkuji za odpověď Sedláčková Nikola
AZ Awatar autora Vložky do bačkor 2.8.2023 10:01
Dobrý den, potrebujeme vložky do Barefoot bačkory Beda Trucks (BF 060010/W) vel 28. Minule jsme měli Vložky do dětských bot 19-35. Akorát teď mi úplně nesedí cm bot a vložek, můžete mi prosím poradit které zvolit? Děkuji Zwierzynová
MK Awatar autora Vložky do bot 2.8.2023 10:51
Dobrý den paní Zwierzynová, doporučili bychom Vám velikost 29 - budou o 2mm delší, ale vzhledem k tomu, ale to by se mělo v bačkůrkách srovnat - nejedná se o barefoot řadu vložek, tvarově jsou malinko jiné, ale píšete, že už s nimi máte zkušenost, tak by to neměl být problém. Hezký den, Magda, KKboty